Fade
Fade
Fade
Розклад

4 - 8 червня 2018 р.

Практичне богослов'я: Духовне зростання: теорія і практика (інформація уточнюється) (викладач: Марк Херцер)


28 травня - 1 червня 2018 р.

Старий Заповіт: Поетичні книги та книги мудрості (викладач: Віллем ван Гемерен)

Практичне богослов'я (інформація уточнюється) (викладач: Клей Квартерман)


19 - 23 березня 2018 р.

Систематичне богослов'я: Доктрина одкровення та Вступ до реформатського богослов'я (викладачі: Алістер Торренс, Ерік ван Альтен)


22 - 26 січня 2018 р.

Старий Заповіт: П'ятикнижжя (викладач: Алістер Торренс)


15 - 19 січня 2018 р.

Вступ у Старий Заповіт (викладач: Вілл Трауб)

Систематичне богослов'я: Етика (викладач: Ерік ван Альтен)


30 жовтня - 3 листопада 2017 р.

Гомілетика 1 (викладач: Йос Колейн)


23 - 27 жовтня 2017 р.

Іврит 1 (викладач: Андрій Дилюк)

Поглиблене вивчення НЗ (викладач: Девід Чепмен)

Теологічна англійська мова (викладач: Наталя Селезньова)


11 - 15 вересня 2017 р.

Новий Заповіт: Загальні послання і книга Одкровення (викладач: Томас Кін)


4 - 8 вересня 2017 р.

Іврит 0 (викладач: Андрій Дилюк)

Історія церкви: Середньовіччя і Реформація (викладач: Ерік ван Альтен)


29 травня - 2 червня 2017 р.

Віра, культура і суспільство (викладач: Йонгхан Йоо)


22 - 26 травня 2017 р.

Історія церкви: Рання церква (викладач: Ерік ван Альтен)


20 - 24 березня 2017 р.

Новий Заповіт: Дії апостолів та послання Павла (викладач: Алістер Торренс)

Практичне богослов'я: Душеопікунство і пастирська опіка (викладач: Ленгстон Хейгуд)


16 - 20 січня 2017 р.

Старий Заповіт: Пророки (викладач: Віллем ван Гемерен)

Практичне богослов'я: Місії, заснування та ріст церков (викладач: Клей Квартерман)


9 - 13 січня 2017 р.

Новий Заповіт: Євангелія (викладач: Валерій Задорожний)

Систематичне богослов'я: Особа та праця Духа; церква і таїнства (викладач: Алістер Торренс)



31 жовтня - 4 листопада 2016 р.

Історія церкви: Сучасна Західна та Східна церква (викладач: Йос Колейн)


24 - 28 жовтня 2016 р.

Грецька 1 (викладач: Андрій Дилюк)



12 - 16 вересня 2016 р.

Грецька 0 (викладач: Андрій Дилюк)


5 - 9 вересня 2016 р.

Герменевтика (викладач: Стів С'ютс)

Систематичне богослов'я: Особа і праця Христа (викладачі: Ерік ван Альтен і Ярослав В'язовський)



30 травня - 2 червня 2016 р.

Завіт (викладач: Вилл Трауб)

23 - 27 травня 2016 р.

Бог, людина і гріх (викладач: Алістер Торренс)


7 - 11 березня 2016 р.

Старий Заповіт: Поетичні книги та книги мудрості (викладач: Віллем ван Гемерен)

7 - 11, 14 - 16 березня 2016 р.

Практичне богослов'я: Спілкування та лідерство (викладач: Клей Квартерман)


18 - 22 січня 2016 р.

Старий Заповіт: Історичні книги (викладач: Вілл Трауб)

11 - 15 січня 2016 р.

Старий ЗаповітП'ятикнижжя (викладач: Алістер Торренс)



2-6 листопада 2015 р.

Практичне богослов'я: Гомілетика (викладач: Йос Колейн)


26-30 жовтня 2015 р.

Іврит 1 (викладач: Андрій Дилюк)


14-18 вересня 2015 р.

Іврит 0 (викладач: Андрій Дилюк)

Практичне богослов'я: Церква, служіння та християнська освіта (викладач: Клей Квартерман)


7-11 вересня 2015 р.

Герменевтика (викладач: Скотт Андес)

Систематичне богослов'я: Есхатологія (викладач: Ерік ван Альтен)

1-5 червня 2015 р.

Історія церкви: Середньовіччя та Реформація  (викладач: Долф Брітц)

25-29 травня 2015 р.

Новий Заповіт: Загальні послання та книга Об'явлення (викладач: Роб ван Хаувелінген)

9-13 березня 2015 р.

Новий Заповіт: Дії апостолів та послання Павла (викладач: Алістер Торренс)


12-23 січня 2015 р.

Практичне богослов'я: Учнівство та наставництво / Малі групи (викладач: Клей Квартерман)

Систематичне богослов'я: Євангелія (викладач: Скотт Андес)

Систематичне богослов'я: Вступ до реформатського богослов'я (викладач: Йос Колейн)


20-24 жовтня 2014 р.

Пророки Старого Заповіту (викладач: Віллем ван Гемерен)


27-31 жовтня 2014 р.

Грецька 1 (викладач: Сергій Флюгрант)


8-19 вересня 2014 р.

Грецька 0 (викладач: Андрій Дилюк)

Герменевтика (викладач: Скотт Андес)

Апологетика (викладач: Хенк Стокер)

Етика (викладач: Ерік ван Альтен)


26 травня - 6 червня 2014 р.

Музика і поклоніння (викладач: Ларрі Рофф)

Поетичні книги Старого Заповіту (викладач: Віллем ван Гемерен)


10-14 березня 2014 р.

Історичні книги Старого Заповіту (викладач: Віл Трауб)

Учнівство і малі групи (викладач: Клей Квартерман)


13-24 січня 2014 р.

Історія церкви I (рання церква) (викладач: Йос Колейн, Ерік ван Альтен)

П'ятикнижжя (викладач: Алістер Торренс)

Душеопікунство і пастирська опіка (викладач: Клей Квартерман)


14-18 жовтня 2013 р.

Гомілетика II (викладач: Йос Колейн)

Іврит I (викладач: Руслан Качур)


16-20 вересня 2013 р.

Святий Дух і церква (викладач: Йос Колейн)

Іврит 0 (викладач: Андрій Дилюк)


9-13 вересня 2013 р.

Герменевтика (викладач: Скотт Андес)

Місії (викладач: Клей Квартерман)


27 травня - 7 червня 2013 р.

Курси:

Історія церкви III (викладач: Йос Колейн)

Загальні послання і книга Об'явлення (викладач: Роб ван Хаувелінген)

Біблійне богослов'я завіту (викладач: Уіл Трауб)


18-22 березня 2013 р.

Курси:

Гомілетика (викладач: Йос Колейн)

Дії апостолів та послання апостола Павла (викладач: Дін Андерсон)


14-25 січня 2013 р.

Курси:

Бог, людина і гріх (викладач: Йос Колейн)

Спілкування і лідерство (викладач: Клей Квартерман)

Євангелія (викладач: Нельсон Клоостерман)

22-26 жовтня 2012 р.

Курси:

Давньогрецька мова (викладач: Дін Андерсон)

Місія / Заснування церков (викладач: Клей Квартерман)


3-14 вересня 2012 р.

Курси:

Вступ у давньогрецьку мову (викладач: Андрій Дилюк)

Герменевтика (викладач: Скотт Андес)

Святий Дух і Церква (викладач: йос Колейн)


26 травня - 8 червня 2012 р.

Курси:

Історичні книги (викладач: Віл Трауб)

Історія церкви II (Середньовіччя й Реформація) (викладач: Йос Колейн)


12 - 16 березня 2012 р.

Курси:

Пророки (викладач: Віллем ван Гемерен)

Гомілетика (викладач: Йос Колейн)




9 - 20 січня 2012 р.

Курси:

Поетичні книги СЗ (викладач: Віл Трауб)

Віра, культура та суспільство (викладач: Нельсон Клоостерман)


17 - 21 жовтня 2011 р.

Курси:

П'ятикнижжя (викладач: Віллем ван Гемерен)

Гомілетика 1 (викладач: Йос Колейн)